ПОРАДИ ПРО ВСЕ...

Обсуждение компьютеров, ПО и Интернета
Cooll

ПОРАДИ ПРО ВСЕ...

Сообщение Cooll » Чт ноя 29, 2007 18:52

Изображение
Я думаю багато з нас має вдома двд-програвач або рекордер. І я впевнений не раз вам ставалося, що записаний диск, на якому декілька фільмів, використовуючих кодек DivX або XviD в форматі avi чомусь не читався плеєром. Особливо стає цікаво, коли один диск програється, а другий, повністю ідентичний ні. Особливо це стосується програвачів Sony та Panasonic, які чітко додержуються специфікацій та правил.
В цій статті я постараюся чітко розписати, як гарантовано записати підтримуваний програвачем диск.

Ця проблема виникла в мене самого, тому і вирішив поділитися досвідом. Я власник Panasonic 'а, а саме DMR-EX77. Все чудово працювало, аж до моменту, коли я вставив диск з улюбленими фільмами в форматі XviD - рекордер завжди, який диск я б не вставляв писав або Unsupport або Unformat - чого я і не розумів... Диски записані в Nero 8, перевірені, не пошкрябані... Перепробував я багато різних способів - міняв файлову систему, версії ISO - безрезультатно.
Ось одного дня я вставив один диск - і на диво він читався! Після порівняння з іншими я зрозумів, де закопаний пес...

Працюючий диск в Моєму комп'ютері виглядав як DVD+R, а всі решта як DVD-ROM.
Покажу на прикладі Nero 8 Express, як змусити записувати саме DVD+R - "фізичний диск".
1. Виберіть Data -> Data DVD
2. Виберіть необхідні файли, спостерігайте за лінією, щоб вона була зелена - жовтий колір означає, що диск замалий
3. В вікні Final Burn Settings біля Current recorder є Options
4. В новому вікні розгорінть додаткові можливості натиснувши на Options >>
Изображение
5. Як Book Type setting виберіть physical disk type (як показано на скріншоті)
І найголовніше: коли запитає, чи потрібно записати Multisession - однозначно НІ
6. Зараз залишається диск тільки записати і насолоджуватися фільмами на своєму телевізорі smile

Вернуться в «Компьютеры»