CPU -прцесор....

Обсуждение компьютеров, ПО и Интернета
Аватара пользователя
Cooll
Сообщения: 82
Зарегистрирован: Ср ноя 14, 2007 2:31

CPU -прцесор....

Сообщение Cooll » Чт ноя 15, 2007 16:26

Процесор - Компонент ПК від якого залежить продуктивність всієї системи в цілому. При покупці процесора для свого комп'ютера дуже важливо зробити правильний вибір. У протилежному випадку Ви можете постати в дуже неприємній ситуації, коли, наприклад, обчислювальної потужності процесора не вистачає для Вашої улюбленої тривимірної "стрелялки", через що гра явно "гальмує".
Компанія - виробник. На сьогоднішній день сучасні процесори для платформи х86 випускають 3 компанії: Intel, AMD і VIA Technologies (основними гравцями ринку вважаються Intel і AMD).
Тактова частота. Як відомо, тактова частота - це той параметр, що разом з моделлю й модифікацією процесора характеризує його швидкодію. Тактова частота сучасного процесора для систем початкового рівня не повинна бути нижче 1,5-2.3 GHz, а для високопродуктивних систем вона повинна становити близько 2,8-5 GHz і вище.
Слід зазначити, що "висока тактова частота" - це не ще не значить "настільки ж висока продуктивність". Величезну роль на продуктивність робить архітектура процесора. Чим "совершенней" архітектура, чим більше новаторських технічних рішень вона включає, тим більше продуктивний сам процесор. Так, наприклад, по продуктивності процесор AMD Duron 1,3 GHz у багатьох випадках перевершує Intel Celeron 2,0 Ghz. Подібна ситуація спостерігається й для высокпродуктивних чипів від двох провідних виробників: процесори Intel Pentium 4 демонструють таку ж продуктивність, як і процесори AMD Athlon XP з набагато меншою тактовою частотою. :!:

Аватара пользователя
TwiX
Сообщения: 89
Зарегистрирован: Чт мар 09, 2006 15:06
Откуда: Lepetykha(Сейчас в Херсоне)
Контактная информация:

Сообщение TwiX » Чт мар 13, 2008 18:25

Мда, НО есть МАЛЕНЬКИЕ ньюансы:
- вопервых если речь идет о духядерных атлонах и пнях ТО атлон несколько хуже своих двухядерных собратьев пентиумов т. к. у атлонов плохо реализована технология распределения нагрузки на ядра, в основном нагрузка идет на одно ядро. Пни распределяют нагрузку равномерно что заметно по производительности системы в "нагруженом" состоянии, например перекодировки фильмов.
- вовторых очень ощутима разница в цене продуктов, и возможностях увеличения производительности.

Так что как видим палка о двух концах товарищи, за чем погнатся решайте сами. :)
Незнание — рабство. Знание — это свобода!!!


Вернуться в «Компьютеры»

Кто сейчас на конференции

Сейчас этот форум просматривают: нет зарегистрированных пользователей и 1 гость

cron